karate klub WAKIZASHI Ostrava

Ostrava-Poruba
REPORTÁŽ:

Dne 10.5.2008 se konalo v Městečku Jeseník OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA. Náš klub na těchto závodech reprezentovaly tito borci-Szalay Dominik,Špringer Adam,Felix Jiří,Loučný Jakub a Szalay David. Po vyřazovacích bojích jsme získali dvě medajle ,a to. Szalay Dominik - 3.místo v kumitea Felix Jiří - 3.místo v kumite.

Ostatní členové týmu se také snažily co mohli,ale bohužel na medailové pozice nedosáhli. Po vyhlášení výsledků jsme se naložily do auta a vyrazily směrem k domovu.Na Rejvízu jsme si udělali malou procházku na mechové jezírka.Koukli jsme na mapu a vyrazily po zelené.Asi po 30 minutách cesty jsme došli do místní vesničky,ale jezírka pořád nikde. Tak jsme se zeptali místních domorodců kde vlastně ty jezírka jsou.Po jejich odpovědi,že "prý na Rejvízu" jsme nevěděli jestli jsme blázni my,nebo oni.Povídáme paní "ale my z Rejvízu jdeme".Ona na to "tak teď jste došli do Jeseníku". !!!COŽE???!!!. (v tom se začal Dominik kácet k zemi,že má malé nožičky a spátky nedojde).
První zaregoval Jirka "já tě chvíli vemu".Jakmile se Dominik vyškrábal Jirkovi na záda,okamžitě ožil.Jirka vydržel dlouho.Pak nastoupil Adam.Když se unavil i kůň Adam přišli na řadu vlastní nožičky.
Začalo se stmívat a naše auto pořád nikde. Někteří jedinci začali zaostávat a smířili se s tím,že poslouží jako potrava medvědům.
Ani foťák už nechtěl zaostřit (taky toho měl plné čočky). Dominik a DavidA stále větší tma!!!
Někteří začínají hledat úkryt na noc! Dominik a David
Jiní vyhlížejí Perníkovou chaloupku::: Dominik a DavidZbytek tlupy se poohlíží po zbraních. Dominik a David

Ale pořád jsou TÝM...
Bylo to príma.Dohodly jsme se,že příští rok ty jezírka určitě najdem!!!FOTOGALERIE:


BACHA MEDVĚD
CO TAM TEN KUBA ASI DĚLÁ